Dział: Samochody flotowe

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Używane BMW X5. Co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Szukacie luksusowego, solidnego SUV-a z dobrymi osiągami i bogatym wyposażeniem? Sprawdźcie używane modele BMW X5.

Czytaj więcej

Od Thin Lizzy TT do Transita Custom – historia FORDA to historia Transportu

Każda firma niezależnie od branży i segmentu rynku wie, że droga do wzrostu wiedzie przez nowoczesny park maszynowy. Nie inaczej jest w branży TSL i jego części transportowej. 

Czytaj więcej

MHC Mobility partnerem firmy GLS Poland w elektryfikacji floty samochodowej

GLS Poland, ceniony dostawca usług kurierskich, oraz MHC Mobility, wiodący dostawca usług flotowych, zawarły współpracę w celu elektryfikacji floty samochodowej firmy GLS. Z myślą o ochronie środowiska naturalnego, GLS konsekwentnie modernizuje swoją flotę, równocześnie dbając o zrównoważoną mobilność biznesową wraz z MHC Mobility.

Czytaj więcej

Maxus - Szeroka gama w pełni elektrycznych samochodów osobowych i użytkowych

Maxus to nowa marka w Polsce, ale bardzo dobrze znana w Azji. Tylko w 2021 roku sprzedała w Chinach blisko 6 milionów aut elektrycznych. W Europie działa już na kilku rynkach. Teraz nadszedł czas na oficjalne przedstawicielstwo nad Wisłą, gdzie potencjał rozwoju elektromobilności jest wysoki. W Polsce oferta Maxus obejmuje cztery ważne segmenty. Ma ofertę dopasowaną zarówno dla klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorcy.

Czytaj więcej

Ford Kuga PHEV – wyższa klasa komfortu, którą pokochasz od pierwszej jazdy

Advertisement

Ford Kuga PHEV to wyjątkowa propozycja Forda, wzbudzająca duże zainteresowanie kierowców ceniących sobie wygodę jazdy oraz jej oszczędność. Liczba jego zalet skupia uwagę najbardziej wymagających. Tuż obok diesla, benzyny i klasycznej hybrydy, plug-in jest modelem będącym „kropką nad i” w dostępnych wariantach tego modelu.

Czytaj więcej

Mercedes Vito Tourer i V300d po liftingu: kosmetyka z nowym sercem

Na przełomie 2019 i 2020 r. do polskich salonów trafiły odświeżone samochody osobowo-dostawcze Mercedesa, czyli szalenie popularne Vito i klasa V. Sprawdziliśmy, jakie zmiany tu zaaplikowano i co powoduje, że te auta są tak chętnie wybierane. To też doskonałe przykłady na to, jak niewielka zmiana może dać duży efekt.
Czytaj więcej

Toyota Proace City Verso Long 1.5D: uniwersalne wsparcie

Kooperacja między producentami stała się nieodłącznym elementem współczesnej motoryzacji. W zdecydowanej większości przypadków wszyscy wychodzą na tym dobrze. Producenci, bo mają mniejsze koszty, a większe portfolio, i klienci, bo mają większy wybór. Jednak czy cztery auta to nie za dużo?
Czytaj więcej

Przedświąteczna premiera Opla Mokki

Opel Mokka to kolejna nowość niemieckiej marki pod francuskimi skrzydłami. Jest to ważny model, stanowiący zupełnie nowy rozdział w stylistyce, wykończeniu wnętrza oraz układów napędowych.
Czytaj więcej

Spotkanie ze zmodernizowanym Oplem Insignią

Opel jest świadomy popularności swojego flagowego modelu wśród odbiorców instytucjonalnych. Z tego względu utrzymanie Insignii w dobrej formie stało się kluczową kwestią, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas. Jednak czy wprowadzone zmiany wystarczą?
Czytaj więcej

Hyundai zaskoczył wszystkich – Tucson czwartej generacji będzie hitem?

Od lat koreańska motoryzacja rozwija się w dobrym kierunku. Z modelu na model konsekwentnie dąży do poprawy jakości, lepszych systemów, co w efekcie spowodowało, że w końcu nie musi gonić konkurentów, tylko to oni gonią ją. Potwierdzeniem tego może być nowy Tucson czwartej generacji, którego mieliśmy okazję zobaczyć podczas statycznej prezentacji w Warszawie.
Czytaj więcej

Renault E-DAYS: spotkanie z nowymi hybrydami

Dziś praktycznie wszyscy producenci elektryfikują swoje gamy modelowe. Potrzeba obniżenia zużycia paliwa i ograniczenia emisji CO2 sprawiły, że elektryfikacja stała się koniecznością. Nie inaczej jest w przypadku francuskiej marki Renault, która – choć może się już pochwalić największą gamą samochodów z napędem w pełni elektrycznym – nadrabia teraz zaległości w segmencie napędów hybrydowych.
Czytaj więcej