Ford Kuga PHEV – wyższa klasa komfortu, którą pokochasz od pierwszej jazdy

Samochody flotowe

Advertisement

Ford Kuga PHEV to wyjątkowa propozycja Forda, wzbudzająca duże zainteresowanie kierowców ceniących sobie wygodę jazdy oraz jej oszczędność. Liczba jego zalet skupia uwagę najbardziej wymagających. Tuż obok diesla, benzyny i klasycznej hybrydy, plug-in jest modelem będącym „kropką nad i” w dostępnych wariantach tego modelu.

Stylistyka i wyposażenie, obok których nie można przejść obojętnie

Doskonale dopracowane i wykonane wnętrze hybrydy PHEV jest zdecydowanie mocną stroną prezentowanego modelu. Kuga posiada przyjemny dla oka kształt i nowoczesną sylwetkę – świetnie łączy w sobie elegancję z delikatnie sportowym charakterem. Wygląd Forda Kuga PHEV w duecie z jego wyposażeniem i parametrami sprawia, że jest najlepiej sprzedającą się hybrydą na rynku. Wyższa klasa komfortu odczuwana przez kierowcę i pasażerów została zagwarantowana przez wzorową jakość wykonania i precyzyjnie dobrane elementy z zakresu komfortu i bezpieczeństwa.

REKLAMA

 


Model ten dostępny jest w wersji AWD, a także z automatyczną bezstopniową skrzynią biegów. Napęd Kugi jest optymalny w stosunku do wagi samochodu. Maksymalny moment obrotowy sięga 200 Nm, a przyspieszenie z 0 do 100 km/h zajmuje około 9.4 sekundy. Kuga PHEV zapewnia średnie zużycie paliwa na poziomie od 6,5 l/100 km. Co ważne, posiada zasięg ładowania nawet 88 km.

Warto zwrócić uwagę również na kokpit Kugi PHEV. Jest on niezwykle prosty w obsłudze i czytelny. Podróżujący mogą połączyć się ze smartfonem przez Android Auto i Apple CarPlay. Nowoczesne cyfrowe zegary podkręcają nowoczesne wnętrze modelu. Dzięki temu stylistyka Kugi spełnia oczekiwania kierowców, dla których ważny jest design i podążanie za trendami.
 


W wyposażeniu tego modelu można znaleźć także system wyboru trybu jazdy czy system Pre-Collision Assist, który działa w oparciu o informację z kamery przedniej. Polega on na wspomaganiu kierowcy w uniknięciu czy też zmniejszeniu skutków kolizji. Co więcej, wybierający Ford Kuga mogą cieszyć się z systemu wspomagającego utrzymanie pojazdu na pasie ruchu wraz z funkcją wykrywania krawędzi jezdni. Udogodnienia te pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo podróży. W kwestii wygody Ford proponuje dwustrefową klimatyzację z automatyczną regulacją temperatury, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz kamerę ułatwiającą parkowanie z tyłu pojazdu. Wnętrze auta oświetlone jest diodami LED z elementami nastrojowego oświetlenia, zwiększającego przyjemność płynącą z podróży.
 


W usportowionym pakiecie stylizacyjnym ST-Line Black pojawia się kierownica i uchwyt manualnej dźwigni zmiany biegów w stylizacji ST-Line. Szyby boczne posiadają w tej opcji obramowanie w czarnym kolorze. Górna i dolna krata wlotu powietrza również występują w stylizacji ST-Line, podobnie jak i pakiet stylizacyjny nadwozia – mamy tutaj stylizowane zderzaki oraz profilowane nakładki na nadkola lakierowane w kolorze nadwozia. Wszystkie zastosowane elementy podkreślają charakter wspomnianej wersji, dedykowanej kierowcom ceniącym sobie sportową, dynamiczną stylizację.

Oferta dla konsumenta: Ford Kuga

  • Cena od: 155 710,- PLN
  • Zyskaj do: 16 000,- PLN
  • Rata dla konsumenta (kredyt korzystnych rat FO) od: 1 599,- PLN Netto/mies.
  • Rata dla Firmy (leasing korzystnych rat FLO) od: 1 215,- PLN Netto/mies.

 

  Ford Leasing Opcje Ford Opcje
1.5
EcoBoost 150 KM,
M6,
FWD
Titanium
X
1215,- 1599,-
2.5
Hybrid
190 KM
eCVT
FWD
Titanium
X
1335,- 1930,-
2.5 Plug-
In Hybrid
225 KM
eCVT
Titanium
X
1425,- 1999,-

 

OFERTY I PROMOCJE
 

 

Wysoki komfort jazdy

Ford Kuga PHEV prowadzi się bardzo wygodnie i stabilnie, a wszystko dzięki precyzyjnemu układowi kierownicy oraz dobrze zestrojonemu zawieszeniu. Bagażnik tego modelu jest pojemny do 411 litrów. Z kolei zwiększenie rozstawu osi spowodowało, że pasażerowie podróżujący Kugą mają więcej miejsca. Auto zostało wyposażone w przesuwaną tylną kanapę oraz przełączniki umożliwiające obsługę auta, które są tuż pod ręką. Ford zadbał o ergonomię samochodu i komfort nie tylko kierowcy, ale także pasażerów.

 


Dla kogo Ford Kuga PHEV? Z pewnością dla osób, które chcą podróżować ekologicznie i ekonomicznie. Prezentowany model spodoba się miłośnikom wygody, bezpiecznej jazdy oraz atrakcyjnego designu.
 


WAŻNE INFORMACJE

  • Rabat 12 tys. PLN niezależnie od wersji oraz do 4 tys. PLN jako dodatkowa premia w przypadku odkupu samochodu (samochód w rozliczeniu dealera). Całość daje zysk nawet 16 tys. PLN przy zakupie nowego samochodu.
  • Oprócz możliwości zyskania nawet 16 000 PLN, od 1 marca do oferty Kugi dostępny jest Pakiet 4-letniej ochrony (Ford Protect, Gwarancja i Serwis) oraz pierwszy rok ubezpieczenia.
  • Korzystne pakiety All-in-one: opłacalny system rat FLO i FO komfortowa ochrona: kontrakty serwisowe i Ford Protect oraz 4 lata gwarancji.
  • Najnowsze silniki Hybrydowe w wersji plug-in hybrid z wysokim zasięgiem – 225 KM i do 88 km w trybie elektrycznym w mieście.

 

Przypisy