Plebiscyt Fleet Awards Polska 2014 na najwyższym poziomie merytorycznym

Dzięki współpracy z firmą Fleet Partners tegoroczna edycja Plebiscytu zyskała niezwykle na wartości. Fleet Partners zostało Partnerem Merytorycznym największego w kraju projektu wyłaniającego liderów branży flotowej.

2014-01-09 00:00:00

Plebiscyt Fleet Awards Polska to ponad dekada tradycji i jedno z najbardziej rozpoznawalnych wyróżnień na rynku flotowym w Europie. Co roku przez kilka miesięcy polski świat rynku pojazdów służbowych skupiony jest na organizowanym przez magazyn FLOTA projekcie.

Plebiscyt Fleet Awards Polska to ogromne przedsięwzięcie zarówno logistyczne jak i merytoryczne. W rywalizacji startują wszyscy liczący się na rynku biznesowym importerzy oraz wiodący producenci produktów i usług flotowych. Ponad 30 różnych kategorii, przeszło 90 pojazdów oraz około 40 różnych rozwiązań flotowych. Tak duże przedsięwzięcie musi stać na najwyższym poziomie merytorycznym.

Aby zagwarantować Plebiscytowi Fleet Awards Polska najwyższą rangę i pełen obiektywizm organizatorzy współpracują z najlepszymi specjalistami z branży przy konstrukcji i opisie kategorii. To wszystko dla wygody jurorów oraz aby po raz pierwszy w historii stworzyć możliwość pełnej porównywalności ofert różnych marek i firm w danej kategorii.

Plebiscyt Fleet Awards Polska 2014 awansował do najwyższej ligi dzięki Partnerstwu Merytorycznemu z firmą Fleet Partners. To dzięki specjalistom z Fleet Partners w tym roku będą Państwo mieli okazję sprawdzić istotne różnice między ofertami największych graczy na rynku w jednym miejscu!

Wiedza i doświadczenie pracowników Fleet Partners pozwoliły uzyskać szereg wskaźników, niezwykle istotnych przy poznaniu pełnego spektrum rynku flotowego.

Głosowanie internetowe rusza już 3 marca 2014 roku a 2 kwietnia widzimy się na największej imprezie plenerowej – Wielkim Teście Flotowym 2014!

www.fleet-awards.pl

www.fleetpartners.pl 

ZNAJDŹ NAS: