Plebiscyt Fleet Awards Polska – branża flotowa wybrała najlepszych!

Cztery miesiące głosowania, tysiące oddanych głosów, dziesiątki nominowanych i kilkunastu laureatów – tak można w skrócie podsumować Plebiscyt Fleet Awards Polska 2020 organizowany przez magazyn FLOTA. Choć w tym roku Plebiscyt odbył się w zmienionej formie, fleet managerowie licznie jak zawsze oddawali głosy w każdej kategorii.

2020-10-13 12:30:21

Od początku istnienia Plebiscytu Fleet Awards Polska formuła projektu wielokrotnie się zmieniała, jednak za każdym razem składał się on z dwóch integralnych części – Wielkiego Testu Flotowego oraz głosowania internetowego. Tym razem jednak było inaczej. Ze względów bezpieczeństwa Wielki Test Flotowy odbył się w formie spotkań indywidualnych, dzięki czemu flet managerowie mogli przetestować wybrane auta w całkowicie bezpiecznych warunkach.

Głosowanie internetowe rozpoczęło się 1 czerwca i zakończyło się 30 września. Odbyło się za pośrednictwem strony www.fleet-awards.pl. Wartości rezydualne samochodów osobowych, terenowych i dostawczych nominowanych w Plebiscycie opracowała firma Info-Ekspert, wieloletni Partner wydarzenia.

Fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za zakup pojazdów do firm, dyrektorzy oraz przedstawiciele sektora MŚP mogli oddawać głosy na najlepsze samochody w 16 kategoriach oraz na najlepsze usługi flotowe – w ośmiu. Nominowanych zostało 68 pojazdów oraz 15 usług. Łącznie fleet managerowie wybierali więc spośród 83 propozycji.

Co roku ta część Plebiscytu przyciąga więcej osób związanych z transportem i motoryzacją. Mimo wyjątkowej sytuacji panującej w Polsce w ostatnich miesiącach tak było i tym razem.

Ponad dziesięcioletnia tradycja jest dowodem zaufania, jakim przedstawiciele rynku flotowego obdarzają Plebiscyt Fleet Awards Polska. Fleet managerowie, wcielając się w rolę jurorów Plebiscytu, stanowią o jego niekwestionowanym obiektywizmie i sile.

Miło nam, że mimo wielu zmian zachodzących na rynku motoryzacyjnym Plebiscyt Fleet Awards Polska cieszy się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za każdy oddany głos!

Organizatorem Plebiscytu Fleet Awards jest Magazyn FLOTA, należący do portfolio Forum Media Polska, będącego częścią Forum Media Group (FMG).

FMG jest międzynarodową firmą medialną z siedzibą w pobliżu Monachium (Niemcy) z wiodącymi, profesjonalnymi wydawnictwami rozmieszczonymi na całym świecie: w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii. Firma, założona w 1988 roku, dostarcza klientom biznesowym wysokiej jakości informacje oraz zapewnia profesjonalne usługi szkoleniowe i rozwojowe.

Poniżej prezentujemy pełną listę laureatów:

Najlepszy miejski samochód flotowy (A) – Kia Picanto

Najlepszy samochód flotowy dla handlowca (B i B+) – Toyota Yaris

Najlepszy kompaktowy samochód flotowy (C) – Ford Focus

Najlepszy reprezentacyjny samochód flotowy (D) – Toyota Camry Hybrid

Najlepszy samochód dla menedżera – mały SUV/ Crossover – Ford Puma

Najlepszy samochód dla menedżera – średni SUV/ Crossover – Mazda CX-30

Najlepszy samochód dla menedżera – duży SUV/ Crossover – Nissan X-Trail

Najlepszy pick-up do zadań firmowych – Mitsubishi L200

Najlepszy kompaktowy samochód flotowy – PREMIUM – Mercedes-Benz CLA Coupé

Najlepszy reprezentacyjny samochód – PREMIUM – Mercedes-AMG Klasa E

Najlepszy hybrydowy samochód flotowy – Mitsubishi Outlander PHEV

Najlepszy elektryczny samochód flotowy (BEV) – Nissan LEAF

Najlepszy samochód z emocjami – usportowiony, reprezentacyjny – Kia Stinger

Mały samochód dostawczy – Toyota PROACE CITY

Średni samochód dostawczy – Ford Transit Custom

Duży samochód dostawczy – Mercedes-Benz Sprinter

 

Wynajem krótko- i długoterminowy – Arval Car Sharing

CFM i Finanse – Ford Leasing Opcje

Obsługa i eksploatacja pojazdów służbowych – Premio

Rozwiązania telematyczne – FordPass Connect

Aplikacje wspomagające zarządzanie flotą – INDICATA – zarządzanie wartością składu

Karty paliwowe – Karty paliwowe BP

Remarketing – www.uzywane-arval.pl

Serwis opon – Premio

 

Gratulujemy wszystkim nominowanym oraz zwycięzcom!

Redakcja Magazynu FLOTA

ZNAJDŹ NAS: