Dział: Projekty flotowe

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Plebiscyt Fleet Awards Polska – branża flotowa wybrała najlepszych!

Cztery miesiące głosowania, tysiące oddanych głosów, dziesiątki nominowanych i kilkunastu laureatów – tak można w skrócie podsumować Plebiscyt Fleet Awards Polska 2020 organizowany przez magazyn FLOTA. Choć w tym roku Plebiscyt odbył się w zmienionej formie, fleet managerowie licznie jak zawsze oddawali głosy w każdej kategorii.
Czytaj więcej

Ekspert Flotowy Ekstra - podsumowanie: formuła on-line na trudne czasy

Plany były zupełnie inne. Gdy jeszcze w ubiegłym roku zakładaliśmy, jak miałby wyglądać Ekspert Flotowy 2020, nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.
Czytaj więcej

Ruszają zapisy do projektu Ekspert Flotowy Ekstra!

Po wielu miesiącach przygotowań możemy już poinformować, że zapisy na pierwsze szkolenie z cyklu Ekspert Flotowy Ekstra właśnie ruszyły!
Czytaj więcej

Kobieca Flota: Siódme spotkanie w gronie kobiet za nami

Kobieca Flota to spotkanie, na które czekamy cały rok. Niepowtarzalna atmosfera zjazdu decydentek branży flotowej jest jednym z wielu powodów wpisywania przez nie tego wydarzenia do kalendarza już dużo wcześniej.
Czytaj więcej

27. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2020 pod Patronatem Magazynu FLOTA

Zapraszamy na 27. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2020, które odbędą się w dniach 13-15 maja 2020 r. Tradycyjnie już organizatorzy zapraszają do EXPO XXI w Warszawie.
Czytaj więcej

National Sales Congress 2020 pod Patronatem Magazynu FLOTA

Jeden dzień, jedno miejsce i wiele możliwości - a to wszystko już 2 kwietnia 2020 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Wydarzenie National Sales Congres po raz czwarty stanie się miejscem spotkań praktyków sprzedaży i zarządzania, skupiając łącznie ponad 700 uczestników. Dewizą NSC jest wysoki poziom merytoryczny i ogromna dawka inspiracji. Całość dedykowana dyrektorom, managerom i specjalistom sprzedaży, świadomych konieczności ciągłego rozwoju oraz nastawionych na sukces zawodowy.
Czytaj więcej

XVIII Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów za nami

XVIII Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów przeszło do historii. Za nami dwa dni pełne wrażeń, jazd testowych oraz kilkunastu godzin wykładów i prelekcji. Każda wykład to spora dawka wiedzy i rozwiązań praktycznych. Dzięki temu to merytoryczne i narzędziowe spotkanie każdego roku przyciąga coraz więcej zarządców flot.
Czytaj więcej

Ekspert Flotowy 2019: Sprawdź, jak wyglądał finałowy test

23 października finałowa 16 Projektu Ekspert Flotowy zmierzyła się z testem teoretycznym i praktycznym. Tego, kto okaże się najlepszym fleet managerem w Polsce, dowiemy się już 21 listopada podczas Gali Nagród PZWLP! Poniżej prezentujemy test, z którym zmierzyli się nasi specjaliści:
Czytaj więcej

Flota Innowacji zelektryzowała branżę

Elektryfikacja firmowego car parku, niskoemisyjna mobilność, globalne i krajowe trendy w zakresie nowych technologii motoryzacyjnych – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych podczas konferencji Flota Innowacji organizowanej przez magazyn FLOTA.
Czytaj więcej

Flota Innowacji: motoryzacja, mobilność, innowacyjność

Zobacz przyszłość motoryzacji i firmowych flot oczami ekspertów z zakresu mobilności i elektryfikacji rynku motoryzacyjnego. Poznaj koncepcyjne, prawne, finansowe i technologiczne tajniki najważniejszych przeobrażeń branży MOTO na świecie bezpośrednio w odniesieniu do polskiego rynku.
Czytaj więcej

Jubileuszowa edycja Wielkiego Testu Flotowego za nami

Kolejny Wielki Test Flotowy za nami. W tym roku blisko 300 uczestników i setka partnerów spotkała się na Torze Słomczyn pod Warszawą. Jubileuszowa piętnasta edycja tak znaczącego projektu była wyjątkowa pod wieloma względami.
Czytaj więcej

Statuetki Plebiscytu Fleet Awards 2019 rozdane

Plebiscyt Fleet Awards Polska organizowany przez magazyn FLOTA od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku laureatów wybrało ponad 350 jurorów obecnych na Wielkim Teście Flotowym, a także głosujący za pomocą aplikacji Wielki Test Flotowy oraz przez stronę fleet-awards.pl.
Czytaj więcej