Autor: Joanna Szmatuła

Opis
Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Panek Carsharing – auto na wyciągnięcie ręki

Od kilku lat widać znaczną zmianę w trendzie dotyczącym posiadania własnego samochodu. Ten coraz częściej zmierza w stronę użytkowania auta, które ma być dostępne niejako „na żądanie”. Auto ma dziś nie tylko jeździć, czekać na nas w praktycznie każdym miejscu, w którym akurat będziemy, ma być komfortowe, ale przede wszystkim – ma wiązać się z wygodą bez zobowiązań. Co to dokładnie oznacza? Płacimy wtedy, kiedy jedziemy, ale gdy z auta nie korzystamy – nie obciąża to naszej kieszeni.
Czytaj więcej

[WYWIAD] Kamil Jakacki, Cartrack Polska: Możliwości telemetrii wykraczają daleko poza podawanie samej lokalizacji

Kamil Jakacki, dyrektor rozwoju i sprzedaży Cartrack Polska, opowiada, co dla niego i jego zespołu jest priorytetem w kontaktach z klientami, jak obecnie postrzegany jest rynek telemetrii, jaka czeka go przyszłość oraz jak można współpracować z przedsiębiorcami, aby realizować nowe cele operacyjne i ekologiczne oraz te związane z optymalizacją kosztów.
Czytaj więcej

[WYWIAD] Robert Antczak, Arval Polska: Chcemy być liderem zmian dotyczących elektromobilności w Polsce

Z Robertem Antczakiem, Dyrektorem Generalnym Arval Service Lease Polska, rozmawia Joanna Szmatuła.
Czytaj więcej

Plebiscyt Fleet Awards Polska – branża flotowa wybrała najlepszych!

Cztery miesiące głosowania, tysiące oddanych głosów, dziesiątki nominowanych i kilkunastu laureatów – tak można w skrócie podsumować Plebiscyt Fleet Awards Polska 2020 organizowany przez magazyn FLOTA. Choć w tym roku Plebiscyt odbył się w zmienionej formie, fleet managerowie licznie jak zawsze oddawali głosy w każdej kategorii.
Czytaj więcej

Ekspert Flotowy Ekstra - podsumowanie: formuła on-line na trudne czasy

Plany były zupełnie inne. Gdy jeszcze w ubiegłym roku zakładaliśmy, jak miałby wyglądać Ekspert Flotowy 2020, nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.
Czytaj więcej

Ruszają zapisy do projektu Ekspert Flotowy Ekstra!

Po wielu miesiącach przygotowań możemy już poinformować, że zapisy na pierwsze szkolenie z cyklu Ekspert Flotowy Ekstra właśnie ruszyły!
Czytaj więcej

[WYWIAD] Szymon Sołtysik: Rozwój technologii jest wpisany w DNA Mazdy

Z Szymonem Sołtysikiem, dyrektorem PR Mazda Polska, rozmawia Joanna Szmatuła.
Czytaj więcej

Kobieca Flota: Siódme spotkanie w gronie kobiet za nami

Kobieca Flota to spotkanie, na które czekamy cały rok. Niepowtarzalna atmosfera zjazdu decydentek branży flotowej jest jednym z wielu powodów wpisywania przez nie tego wydarzenia do kalendarza już dużo wcześniej.
Czytaj więcej

XVIII Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów za nami

XVIII Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów przeszło do historii. Za nami dwa dni pełne wrażeń, jazd testowych oraz kilkunastu godzin wykładów i prelekcji. Każda wykład to spora dawka wiedzy i rozwiązań praktycznych. Dzięki temu to merytoryczne i narzędziowe spotkanie każdego roku przyciąga coraz więcej zarządców flot.
Czytaj więcej

Flota Innowacji zelektryzowała branżę

Elektryfikacja firmowego car parku, niskoemisyjna mobilność, globalne i krajowe trendy w zakresie nowych technologii motoryzacyjnych – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych podczas konferencji Flota Innowacji organizowanej przez magazyn FLOTA.
Czytaj więcej

PSPA: Elektromobilność musi wrzucić wyższy bieg

Rozmowa z Maciej Mazurem, dyrektorem zarządzającym Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA), największej organizacji branżowej zajmującej się kreowaniem rynku elektromobilności i paliw alternatywnych w Polsce.
Czytaj więcej