Kobieca Flota - VI edycja projektu już za nami

Realizujemy zadania i tworzymy biznes w czasach, gdy kluczowa rola kobiet w organizacjach rośnie z roku na rok. Kobiety coraz częściej zajmują strategiczne pozycje zarządcze i doradcze w strukturach firm. Kobieca Flota od sześciu lat jest platformą spotkań liderek i top managerek związanych swoją misją zawodową z branżą automotive i daje inspirację, miejsce do networkingu i pole do rozwoju.

2019-04-02 14:39:29

Spotkania branżowe cechują się mocno sprofilowaną tematyką i bardzo drobiazgowo dobraną kadrą prelegentów. Grono słuchaczy również jest mocno skoncentrowane wokół jednej branży, a coraz częściej – wokół określonej tematyki czy problematyki aktualnie będącej w centrum analizy. Kobieca Flota czerpie z tych najważniejszych czynników sprofilowanych szkoleń, dodając do receptury dużo więcej zmiennych, sprawiających, że co roku, niezależnie od miejsca, w którym spotkanie się odbywa, na sali wykładowej zawsze spotyka się ponad 60 menedżerek średniego i wyższego szczebla, dla których zarządzanie flotą i zakupy do firm stanowią bardzo istotny element codziennych obowiązków służbowych.

Kobieca Flota została „zbudowana” przede wszystkim na uczestniczkach. To silne i niesamowicie otwarte kobiety co roku wyznaczają tempo rozwoju tego projektu. To chęć doskonalenia swoich umiejętności i potrzeba biznesowego networkingu sprawiła, że od 2014 r. ponad 300 kobiet skorzystało z możliwości edukacyjnych i biznesowych, jakie daje Kobieca Flota. Na szczególne uznanie zasługuje tutaj klimat wydarzenia, które stworzyły panie we współudziale z Partnerami. Rodzinny, przyjacielski i wręcz magiczny pierwiastek szkolenia to unikalny wyznacznik Kobiecej Floty.

W tym roku, po raz pierwszy w historii Kobiecej Floty, zaprosiliśmy grono uczestniczek w góry. W stolicy Sudetów Zachodnich, Karpaczu, przygotowaliśmy specjalnie dla pań ekskluzywny 5-gwiazdkowy Green Mountain Hotel. Obiekt otwarty zaledwie 2,5 miesiąca przed Kobiecą Flotą położony na skraju Karpacza zdecydowanie potrzebował tak eleganckiego i prestiżowego wydarzenia, jakim jest Kobieca Flota. Znakomita kuchnia, nowoczesna strefa SPA & Wellness, gdzie panie mogły się zrelaksować po emocjonującym dniu oraz bardzo komfortowe pokoje były jedynie częścią atrakcji, jakie w tym roku czekały na każdą z uczestniczek. Kunsztem organizacyjnym i ciekawymi pomysłami wykazali się w tym roku Partnerzy, na czele z przyjaciółmi z Alphabet Polska Fleet Management oraz Sobiesław Zasada Automotive – Partnerów Głównych, którzy po raz kolejny wsparli Kobieca Flotę.

Alphabet Polska Fleet Management to prawdziwy mecenas Kobiecej Floty. To firma, która wierzy i współpracuje z magazynem „Flota” od pierwszej edycji tego wyjątkowego projektu. W tym roku każda z uczestniczek, właśnie dzięki Alphabet Polska, mogła skomponować swój własny zapach. Na specjalnych warsztatach, pod okiem wykwalifikowanych perfumiarzy, fleet managerki poznały tajniki piramidy zapachowej, mogły powąchać blisko 150 aromatów i – z pomocą profesjonalistów – stworzyły piękne buteleczki z esencją swoich zapachowych preferencji, które będą wyjątkową pamiątką z Kobiecej Floty.

Sobiesław Zasada Automotive zadbał natomiast o klimat wieczornego spotkania. Specjalnie zbudowana scena, konferansjer, DJ oraz wspaniałe konkursy i atrakcje pozwoliły zakończyć dzień pełen wrażeń w iście szampańskich nastrojach. Gościem wieczoru był Rafał „Tito” Kryla, znany z pierwszej edycji You Can Dance, który pokazał paniom taneczne akrobacje na parkiecie.

Uczestniczki miło zaskoczyła także marka Renault, która umożliwiła paniom udział w warsztatach fotograficznych z Lidią Popiel oraz marka Ford, udostępniająca uczestniczkom opcję stworzenia swojej własnej biżuterii. Ponadto umożliwiliśmy fleet managerkom udział w jazdach testowych, w ramach których udostępniliśmy ponad 30 pojazdów, w tym takie modele, jak m.in. Mercedes-Benz eVito, Mercedes GLC, nowy Nissan LEAF, Audi A5, Q3 i Q5, Ford Focus LPG i Focus Active, Kia ProCeed, Renault Espace czy SEAT Arona oraz Ateca.

W tym roku umożliwiliśmy paniom udział w prelekcjach związanych z tematyką prawno-podatkową, na temat mobilności, rozwoju osobistego czy matematyki biznesowo-negocjacyjnej. Każdy wykład wygenerował bardzo dużo pytań i debatę, co jest dowodem na trafnie dobrany zakres prelekcji.

Partnerami hłównymi były marki Alphabet Polska Fleet Management i Sobiesław Zasada Automotive. W tym roku na udział i wsparcie inicjatywy Kobiecej Floty zdecydowały się również takie firmy, jak: Flotman, Krotoski-Cichy Warszawa, Business Lease, Compet, Euromaster, Nissan, Ford, Hitachi Capital Polska, Hyundai, KIA, Opel Nexteam, PKO Leasing, Prins, Renault, SEAT, Volkswagen Financial Services Polska, Volkswagen Samochody Użytkowe i Tekom.

Dziękujemy każdej uczestniczce z osobna, że przyczyniła się do tego, że projekt Kobieca Flota trwa i dynamicznie się rozwija. To Wasza zasługa, że nadal chcecie korzystać z naszych usług i budować swoją karierę liderek polskiego fleet managementu z magazynem „Flota” i Partnerami.

Flota kobieca i pachnąca

Zofia Kosińska, Dyrektor Działu Marketingu i Rozwoju Biznesu, Alphabet Polska Fleet Management:

Kobieca Flota od czasu swojej pierwszej edycji 6 lat temu stanowi dla nas obowiązkowy punkt programu najważniejszych wydarzeń w naszej branży. Co roku też jako Partner Główny staramy się przygotowywać atrakcje, które na długo zapadną w pamięć uczestniczkom i przyczynią się do stworzenia niepowtarzalnego klimatu tego wyjątkowego szkolenia. Począwszy od wykładów i szkoleń, udziału zaproszonych przez nas gości, aż po tematyczne upominki.

W tym roku postanowiliśmy połączyć wszystkie te elementy, czego efektem były ekskluzywne warsztaty zorganizowane przy współpracy z Mo61 Perfume Lab. W ich trakcie każda uczestniczka miała możliwość odetchnąć po intensywnym bloku merytorycznym, poznać ciekawe anegdoty związane ze światem zapachów oraz stworzyć swoje własne spersonalizowane perfumy.

Mamy nadzieję, że kolejny raz udało nam się stanąć na wysokości zadania i zaproponować uczestniczkom wartość dodaną, która w postaci flakonu perfum będzie stanowić miłe wspomnienie Kobiecej Floty jeszcze przez długie miesiące.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: