XVIII Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów za nami

XVIII Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów przeszło do historii. Za nami dwa dni pełne wrażeń, jazd testowych oraz kilkunastu godzin wykładów i prelekcji. Każda wykład to spora dawka wiedzy i rozwiązań praktycznych. Dzięki temu to merytoryczne i narzędziowe spotkanie każdego roku przyciąga coraz więcej zarządców flot.

2020-01-10 08:50:42

Ogólnopolskie Szkolenie to obowiązkowe wydarzenie dla każdego fleet managera! To okazja do spotkań praktyków, profesjonalistów i liderów. To także swoiste podsumowanie tegorocznych spotkań i szkoleń organizowanych przez magazyn Flota.

W tym roku tradycyjnie już szkolenie trwało dwa dni. Pierwszy dzień odbył się na Torze Driveland, który, świeżo po remoncie, okazał się miejscem, w którym można by spędzić długie godziny na torze i ani przez chwilę nie myśleć o opuszczeniu samochodu.

Ośrodek Driveland oraz Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara to miejsce doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego. Jego podstawowe atuty to nowoczesne systemy i instalacje, tj. płyty poślizgowe z nowoczesnymi systemami nawadniania i kurtynami wodnymi oraz najnowszej generacji szarpakiem do wprowadzania pojazdów w poślizg. Dzięki temu fleet managerowie biorący udział w naszym szkoleniu mieli okazję – pod okiem najlepszych instruktorów – przećwiczyć jazdę samochodem w naprawdę trudnych warunkach. Wszystkie próby odbywały się pojazdami z Groupe PSA. Uczestnicy wzięli też udział w panelach prowadzonych przez partnerów wydarzenia, w tym panelu dotyczącym RODO w pracy fleet managera, systemów telematycznych i ich roli w optymalizacji kosztów czy eco-drivingu i jego wpływie na oszczędności we flotach oraz zwiększeniu bezpieczeństwa na drodze.

Drugi dzień szkolenia rozpoczął się jazdami testowymi, po których uczestnicy wzięli udział w wykładach i prelekcjach  na następujące tematy:

  • TCO bez tajemnic – Adam Kornatowski oraz Michał Pietraszko z Santander Bank Polska
  • Zmiany podatkowe a rozwój flot samochodowych – radca prawny Magdalena Jaworska
  • Ubezpieczenia floty samochodowej – radca prawny Katarzyna Grzywacka oraz radca prawny Jakub Ginszt z kancelarii prawnej LOYS
  • Strategie ładowania flot pojazdów elektrycznych – Adam Olszewski, dyrektor ds. rozwoju projektów innowacyjnych w firmie Ekoenergetyka-Polska Sp. z o.o.
  • Uważność w komunikacji kluczem do sukcesu w negocjacjach – Ewa Zasada-Diczew, psycholog
  • Czego nie podrobi Twoja konkurencja? – Anna Skoczylas, dyrektor zarządzający na Polskę portugalską spółką Import/Export, trener Brian Tracy Polska.

Program był bardzo napięty, ale dzięki temu uczestnicy wracali ze szkolenia z nową wiedzą i głową pełną nowych pomysłów i rozwiązań.

XVIII edycja Ogólnopolskiego Szkolenia  już za nami – doskonalenie bezpiecznej jazdy, kilkanaście godzin wykładów, znakomici prelegenci – tak w dużym skrócie można podsumować dwa dni wypełnione adrenaliną, warsztatami prowadzonymi przez specjalistów oraz networkingiem i rozmowami, także kuluarowymi.

Dziękujemy za obecność i już dziś zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia. Najbliższe: Kobieca Flota 2020, która odbędzie się w dniach 10–11 marca.

Autorka: Joanna Szmatuła

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: