Autor: Małgorzata Mulak

Opis
Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Po co i jak skutecznie zarządzać szkodowością w firmie?

Ostatnie ruchyna rynku ubezpieczeniowym, zwłaszcza w podejściu do kwotowania flot przez towarzystwa ubezpieczeniowe, zaczęły skłaniać nas do szerszej refleksji, poszukiwania rozwiązań alternatywnych i szukania oszczędności na własną rękę.
Czytaj więcej

Polityka serwisowa dla zaradnych - na to trzeba zwrócić uwagę

Na polskim rynku wciąż pokutuje tendencja do wybierania aut flotowych głównie pod kątem ich wartości początkowej, ewentualnie wysokości raty leasingowej. Słowo „rabat” przyćmiewa często, dla niektórych brzmiące dość tajemniczo, pojęcie TCO (Total Cost of Ownership), którego jednym z bardziej kluczowych składowych są koszty serwisowania i ubezpieczeń. W każdej flocie powinna istnieć i funkcjonować niezmiernie istotna polityka flotowa, w której zawierają się najważniejsze zasady zakupu, finansowania i eksploatowania aut firmowych.
Czytaj więcej

Co oznacza certyfikowany?

Aktualnie prawie każdy może otworzyć w Polsce serwis blacharsko-lakierniczy, o ile dysponuje minimum wiedzy i ma odpowiedni kapitał. O tym, jak rozróżnić te dobre serwisy od tych pozostawiających wiele do życzenia, pisałam już wcześniej
Czytaj więcej

Naprawa blacharsko-lakiernicza a chałtura. Przewodnik dla FM, cz. III

Przed Wami ostatnia część naszego przewodnika, który ma na celu wskazanie najważniejszych, choć nieoczywistych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas odbioru samochodu po naprawie blacharsko-lakierniczej.
Czytaj więcej

Naprawa blacharsko-lakiernicza a chałtura. Przewodnik dla FM, cz. II

W listopadowej „Flocie” ukazała się część pierwsza przewodnika dla fleet managera, który ma na celu wskazanie kilku elementów, na które warto zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze auta po naprawie blacharsko-lakierniczej.
Czytaj więcej