Autor: Maciej Mokwiński

Opis

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Mobilność totalna – jak zapewnić ją swoim pracownikom?

Na wysokość kosztów stałych, obok oczywistych wynagrodzeń personelu, składa się między innymi zapewnienie im mobilności w każdej sytuacji. Bardzo często to właśnie od szybkości i efektywności działania personelu w terenie uzależnione jest zadowolenie klienta – czyli zarobek firmy. Rynek zapewnia szereg rozwiązań dla firm pozwalających wybrać najlepszą możliwą opcję, uwzględniając istotne dla nich zmienne.
Czytaj więcej

Ogniwa paliwowe – rozwiązanie przyszłości?

Ekorewolucja w przemyśle motoryzacyjnym trwa od kilkunastu lat. Producenci, zmuszeni przez restrykcyjne unijne przepisy dotyczące dopuszczalnego poziomu emisji spalin i zmieniające się oczekiwania świadomej klienteli, intensywnie pracują nad rozwojem i mozolnym wprowadzaniem na światowe rynki alternatywnych źródeł zasilania samochodów osobowych i ciężarowych. Problemem wciąż pozostaje ograniczona funkcjonalność hybryd oraz skromna sieć punktów szybkiego ładowania dedykowana elektrykom. Paradoksalnie rozwiązaniem okazują się ogniwa paliwowe znane od XIX w.
Czytaj więcej

Ekonomiczne i niezawodne – modele nagrodzone w rankingach TÜV i DEKRY

Każdego roku tysiące zmotoryzowanych staje przed nie lada wyzwaniem, jakim bez wątpienia jest wybór samochodu do codziennego użytku. Ogromna podaż na rynku wtórnym w żadnym stopniu nie ułatwia podjęcia trafnej decyzji bez większego ryzyka. Co gorsza – to kierowca musi zweryfikować, który model i w jakiej wersji silnikowej prezentuje się najlepiej, biorąc pod uwagę długotrwałą eksploatację. Pomocne na drodze wyboru okazują się rankingi awaryjności publikowane przez DEKRĘ i TÜV.
Czytaj więcej