Traficar partnerem IV Kobiecej Floty

Z przyjemnością informujemy, że kolejnym partnerem IV edycji Kobiecej Floty została firma Express rent a car, lider wynajmu pojazdów. Twórca systemu wynajmu na minuty Traficar, której przedstawiciel poprowadzi prelekcję poświęconą carsharingowi i nowym trendom w mobilności firmowego car parku.

Traficar to pierwszy w Polsce system wypożyczania samochodów na minuty w modelu otwartym. Intuicyjna aplikacja w smartfonie pozwala na szybką lokalizację najbliższego dostępnego pojazdu, a użytkownik może go zarezerwować w dowolnym momencie. Samochód otwiera się dzięki zeskanowaniu kodu QR znajdującego się na samochodzie, kluczyki znajdują się w schowku, a płatność następuje w aplikacji na telefonie po zakończeniu podróży. Auto można zostawić w dowolnym dozwolonym miejscu na obszarze całego miasta. Parkowanie w miejskiej strefie płatnego parkowania, serwis oraz paliwo wliczone są w cenę wynajmu samochodu. Traficar dostępny jest już na terenie Krakowa, wkrótce pojawi się też w innych dużych miastach w Polsce. Usługę przygotowała i wdrożyła firma Express, lider rynku w segmencie wynajmu krótko i średnioterminowego.

Poleć znajomym:

Zamów bezpłatny newsletter:


Wielki Test Flotowy, będący częścią Plebiscytu Fleet Awards Polska, to prawdziwa gratka dla każdego fleet managera. Żeby przekonać się dlaczego, zapraszamy do obejrzenia relacji z najnowszej edycji Testu.

2004-2014 Copyright © Forum Media Polska Sp. z o.o.
O Magazynie | Reklama | Prenumerata | Mapa witryny | Kontakt