Magazyn FLOTA 1/2021

Drodzy Czytelnicy,

2021-03-01 10:40:17

pierwszy numer w roku tradycyjnie już poświęcamy na podsumowanie minionego roku i przybliżenie planów największych producentów samochodów na kolejne miesiące. Tu szczególnie zachęcamy do lektury tekstu Marka Wielińskiego, który pod lupę bierze nowości zapowiadane na 2021 r., a także pyta przedstawicieli największych firm działających w branży o ich
plany na ten rok.

– Jakich premier i nowych modeli możemy spodziewać się w 2021 r. i które z nich będą mieć szczególne znaczenie dla sprzedaży flotowej? Co nowe modele wniosą pod względem technicznym? Na czym importerzy będą skupiać swoje działania, a wreszcie, jaki będzie to rok pod względem sprzedaży, innowacji i zmian na rynku? – pyta autor tekstu.

Szczególnie zachęcamy także do wywiadów, które publikujemy w tym numerze. O byciu firmą motoryzacyjną numer jeden na polskim rynku i wodorowej rewolucji, która jeszcze w tym roku ma się rozpocząć również w Polsce, o przewadze sprawdzonych hybryd nad nowymi autami elektrycznymi i elektryfikacji, która ma przyszłość, a także o zmianach, które zaszły w 2020 r., nowościach w ofercie Toyoty, a także o prognozach na 2021 r. rozmawiamy z prezesem Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe dr. Jackiem Pawlakiem.

W kolejnym wywiadzie Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży Mercedes-Benz Vans, opowiada m.in. o tym, jaką propozycję dla flot ma Mercedes-Benz Vans, na jakie usługi może liczyć klient flotowy, ale przede wszystkich mówi o zaletach elektrycznych modeli Mercedesa we flotach. – Nasze pojazdy wyróżniają się jednymi z największych zasięgów – zarówno modele dostawcze, przeznaczone do pracy w mieście, jak i model osobowy, czyli EQV. Modele eVito furgon i eSprinter zapewniają około 150 km zasięgu, a eVito Tourer i EQV ponad 350 km – można więc nim pojechać w weekend na przykład na Mazury. Warto pamiętać, że na zasięg duży wpływ ma styl jazdy – dla klientów flotowych mamy więc przygotowaną ofertę szkoleń w tym zakresie – zaznacza Grzegorz Sawicki.

Elektromobliność to zdecydowanie jeden z ważniejszych trendów w motoryzacji ostatnich lat, dlatego też w każdym numerze „Floty” poświęcamy sporo miejsca na zagadnienia z nią związane.

Wszystko po to, by przekazywać najnowsze dane, zestawienia, opracowania, prosto w Wasze ręce.

Życzymy miłej lektury!

Zespół Magazynu FLOTA

 

CAŁY NUMER MOŻNA BEZPŁATNIE PRZECZYTAĆ TUTAJ

ZNAJDŹ NAS: