PORTAL DECYDENTÓW BRANŻY FLOTOWEJ

Redakcja

Magazyn Flota wydawany jest przez Wydawnictwo Forum Media Polska, oddział międzynarodowego giganta wydawniczego Forum Media GmbH z siedzibą niedaleko Monachium. W ramach struktur Wydawnictwa Forum Media Polska produkowanych jest 10 pełnowartościowych, 100 stronicowych, wydań magazynu Flota rocznie oraz kilka suplementów tematycznych docierających do mocno sprofilowanych grup odbiorców (Flota PREMIUM, Flota Samochody Użytkowe i Specjalistyczne, Flota Kobieca, MŚP Biznes, Almanach Fleet Managera czy Przewodnik Fleet Managera).

Za każdym razem przy projekcie pracuje kilkanaście osób dbających o jakość publikowanych materiałów oraz sprawujących pieczę nad graficzną i dystrybucyjno-promocyjną warstwą działań. Magazyn Flota ukazuje się w nakładzie 18 000 egzemplarzy i jest tytułem o zasięgu ogólnopolskim. Tytuł jest również platformą do powstawania innowacyjnych, świeżych i dobrze zaprojektowanych projektów flotowych.

Magazyn Flota jest twórcą najbardziej wpływowego konkursu flotowego w kraju – Plebiscytu Fleet Awards Polska, który od ponad dekady wyznacza trendy dla polskiego fleet managementu. Flota to pomysłodawca i realizator tak wielkich i rozbudowanych przedsięwzięć jak: Kobieca Flota, Ekspert Flotowy, Praktyczna Akademia Forda, Flota Dostawcza, Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów, Laboratorium Floty, Narodowy Kongres Bezpieczeństwa. Patronujemy najlepszym wydarzeniom branżowym w kraju i jesteśmy obecni na najbardziej liczących się imprezach targowych w Polsce i Europie.

Bądź z nam zawsze w kontakcie poprzez nasze kanały social media:

   

2017-06-21 08:53:45
ZNAJDŹ NAS: