Karty paliwowe w erze internetu rzeczy. Technologie, które przełamują schematy.

bezpłatny webinar 2.12.2020 godz. 13

Nadeszła era płatności mobilnych i internetu rzeczy. Operatorzy kart paliwowych rozbudowują aplikacje wspierające menedżerów floty i kierowców w czasie bieżącym, zgodne z ideą lean management. Wkrótce wystarczy kilka kliknięć w telefonie, aby optymalizować tankowanie paliwa, opłaty drogowe czy płatności za parkingi. Do flot aut osobowych wchodzi telematyka. Chcesz wiedzieć, jakie przełomowe rozwiązania przyniesie rok 2021? Zapraszamy na naszą prezentację!

ZAPISZ SIĘ

Czego dowiesz się na webinarze - bliska przyszłość kart paliwowych:

  • internet rzeczy, telematyka w autach osobowych
  • lean management: kompleksowa optymalizacja kosztów i procesów z wykorzystaniem big data
  • aplikacje w czasie bieżącym: ceny paliwa, monitoring pojazdów, konfiguracja usług
  • optymalizacja tankowań, opłat drogowych, parkingów oraz tras w kilku kliknięciach
  • paneuropejski zasięg usług DKV

PRELEGENT

Cezary Wiśniewski, ekspert w obszarze nowych technologii, paliwa i opłat drogowych w DKV Euro Service Polska.

Doradza w zakresie wykorzystania narzędzi lean management dla optymalizacji działalności firm flotowych. Specjalista w zakresie oceny ryzyka kredytowego. Promotor rozwoju narzędzi online oraz internetu rzeczy do zarządzania flotami aut osobowych.

FORMULARZ  ZAPISU

Wypełnij poniższy formularz, aby całkowicie za darmo zapisać się na webinar.


Imię
Nazwisko
Email


Nie jestem robotem

Zgody formalne:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska Sp. z o.o., ul. Polska 13, Poznań (dalej: My). Podane przez Państwa tutaj dane będziemy przetwarzać w celu marketingu towarów i usług sprzedawanych przez nasze wydawnictwo. Wyrażone przez Państwa zgody mają charakter dobrowolny i przysługuje Państwu prawo ich wycofania pisząc na adres bok@forum-media.pl lub na adres: Forum Media Polska sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Cofnięcie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania danych przez Forum Media Polska sp. z o.o. dokonanego przed otrzymaniem wycofania zgody. Więcej informacji o tym, w jaki sposób Forum Media Polska sp. z o.o. przetwarza dane osobowe znajdziesz tutaj.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Akceptuję Ogólne warunki świadczenia usług szkoleniowych sprzedaży produktów Forum Media Polska Sp z o.o., dostępne na stronie www.e-forum.pl oraz w siedzibie Forum Media Polska Sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Polska 13.* Ogólne warunki świadczenia usług szkoleniowych

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu ClickMeetingKONTAKT

 

Wiadomość*:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.*

Nie jestem robotem