Ruszają zapisy do projektu Ekspert Flotowy Ekstra!

Po wielu miesiącach przygotowań możemy już poinformować, że zapisy na pierwsze szkolenie z cyklu Ekspert Flotowy Ekstra właśnie ruszyły!

2020-07-23 12:35:29

Ekspert Flotowy to znany i ceniony projekt, którego ubiegłoroczna, siódma edycja, była rekordowa zarówno jeśli chodzi o liczbę uczestników, jak i oceny całego cyklu. Choć w tym roku, z uwagi na trwającą pandemię, projekt będzie wyglądał inaczej, poziom szkoleń pozostanie na najwyższym poziomie. Wierzymy jednak, że zarówno nowa nazwa – Ekspert Flotowy Ekstra, jak i formuła, przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom.

Czym jest Ekspert Flotowy Ekstra?

Ekspert Flotowy Ekstra to cykl szkoleń on-line. To nowa formuła szkoleń spowodowana nową rzeczywistością, w której się znaleźliśmy.

W tym cyklu udostępniamy nagrania przygotowane przez najlepszych specjalistów, a jednocześnie praktyków. Będzie mógł obejrzeć je każdy, kto zarejestruje się na www.ekspert-flotowy.pl.

W tym roku każdy zarejestrowany uczestnik będzie mógł wziąć udział w 3 szkoleniach on-line. Pierwsze nagranie zostanie udostępnione już 30 lipca, kolejne – 24 sierpnia, z kolei trzecie – 9 września.

Każde nagranie potrwa od 1-1,5 godziny i będzie dostępne do 31 października. Dzięki temu, nawet jeśli w dniu premiery nagrania uczestnik nie będzie mógł go odtworzyć, wróci do niego w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Uznani prelegenci

Tegoroczne pierwsze szkolenie poprowadzi Piotr Cieszewski, doświadczony manager, wykładowca akademicki oraz zdobywca Mount Everestu. Piotr Cieszewski opowie o umiejętnościach, jakie powinien mieć każdy manager, któremu przyszło zarządzać w tak trudnych czasach, jakie mamy obecnie.

Kolejne szkolenie poświęcone zostanie zmianom prawnym – radca prawny skupi się na umowach leasingowych, możliwościach negocjowania, kluczowych zapisach i możliwościach odstąpienia od umowy.

Na zakończenie tego wyjątkowego cyku szkolenie on-linowe poprowadzi doskonale znany uczestnikom poprzednich edycji projektu Ekspert Flotowy, Daniel Trzaskowski, dyrektor zarządzający Biznesu Flotowego Volkswagen Financial Services Polska.

Ubiegłoroczne szkolenie prowadzone przez Daniela Trzaskowskiego było nie tylko tym z najwyższą frekwencją – oceniono je także najwyżej ze wszystkich szkoleń, zarówno jeśli chodzi o przydatność zawartych treści, jak i formę spotkania (liczne pytania z publiczności). To gwarancja, że i tegoroczne szkolenie, choć w wersji on-linowej, spotka się z dużym zainteresowaniem.

Tym bardziej już dziś warto zapisać się do tej wyjątkowej edycji Projektu.

Uznani prelegenci, możliwość poszerzania wiedzy niezbędnej w przypadku pracy fleet managera, dostęp do nagrań w dowolnym czasie i dowolnym miejscu, możliwość zadawania pytań prelegentom, a także tworzenie społeczności Eksperta Flotowego – to cechy, które podkreślają unikalny charakter projektu.

Już dziś wiemy, że Ekspert Flotowy Ekstra okaże się wyjątkową edycją. Choć jako współorganizatorzy nie możemy spotkać się z uczestnikami projektu tak, jak w latach ubiegłych, wierzymy, że ta edycja także spotka się z ogromnym zainteresowaniem – tak, jak w latach ubiegłych.

Szczególne podziękowania kierujemy też w kierunku marki ŠKODA, ŠKODA Auto Szkoła, ŠKODA Flota oraz Volkswagen Financial Services, które tworzą ten projekt wspólnie z Magazynem FLOTA od samego początku jego trwania. To właśnie wsparcie tak silnych marek sprawia, że Ekspert Flotowy jest jedynym tak uznanym projektem edukacyjnym i szkoleniowym w branży flotowej.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

ZNAJDŹ NAS: