National Sales Congress już we wrześniu! Wśród prelegentów m. in. Philip Zimbardo

Mimo wymuszonego lockdownu, jesień 2020 zapowiada się inspirująco. Już we wrześniu odbędzie się jeden z najważniejszych kongresów sprzedażowych w Polsce. Najbliższa edycja National Sales Congress odbędzie się 24 września na PGE Narodowym.

2020-07-22 13:06:39

Najważniejszy kongres sprzedaży w Polsce

National Sales Congress to rozbudowane i kompleksowe wydarzenie przeznaczone dla wszystkich osób pracujących w sprzedaży. W ramach kongresu wystąpią doświadczeni praktycy sprzedaży i wybitni mówcy, uczestnicy będą mogli skorzystać z ich doświadczenia i rozwinąć swoje kompetencje. Szereg prelekcji i debat pozwoli pogłębić wiedzę i przygotować na wszystkie trudności, które mogą czekać ekspertów w branży sprzedażowej.

Kongres został podzielony na trzy filary – scena Sprzedaż, scena Zarządzanie oraz Networking i strefa wystawiennicza. Dzięki temu uczestnicy mają pewność, że wybiorą prelekcje dopasowane do ich kompetencji oraz zdobędą umiejętności, które realnie przydadzą im się w pracy.

Dużym atutem NSC jest specjalna Strefa Networkingu obsługiwana przez Biznes Klub Polska – zespół profesjonalnych networkerków. Dzięki niej nawiążesz nowe relacje biznesowe i wymienisz doświadczenia z najlepszymi w branży.

Nowości na NSC!

Do tegorocznej edycji National Sales Congress dołączył Philip Zimbardo. To jeden z najsłynniejszych psychologów na świecie, emerytowany profesor na Uniwersytecie Stanforda oraz kierownik sławnego projektu badawczego znanego jako Stanfordzki Eksperyment Więzienny (Stanford Prison Experiment). 

Philip Zimbardo specjalizuje się w psychologii społecznej - jest autorem ponad 60 książek i 600 publikacji. Obecnie w badaniach zajmuje się przede wszystkim psychologią heroizmu. Jako założyciel i prezes organizacji Heroic Imagination Project prowadzi szkolenia w szkołach, instytucjach i firmach na całym świecie.

Wśród prelegentów będą obecni także Nikolay Kirov – wykładowca studiów MBA, ekspert z zakresu przywództwa i negocjacji, Jakub B. Bączek - złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephana Antigi,  Adam Bernacki - międzynarodowy konsultant z zakresu zwiększania efektywności zakupowe i wielu innych.

Udział w Kongresie będzie potwierdzony certyfikatem poświadczonym przez Partnerów Merytorycznych wydarzenia: Koźmiński Executive Business School – lidera programów MBA w Polsce, Kirov Strategic Negotiators - wiodącą w Polsce firmę szkoleniowo-konsultingową specjalizującą się w programach rozwoju umiejętności miękkich i strategicznych, a także Quest Change Managers - zespołu konsultantów, którzy pomagają firmom w osiąganiu coraz lepszych rezultatów i w dynamicznym rozwoju.

Agenda wydarzenia dostępna na stronie Organizatora -> https://nationalsales.pl/kongres-nsc-program/

Źródło: Informacja prasowa

ZNAJDŹ NAS: