27. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2020 pod Patronatem Magazynu FLOTA

Zapraszamy na 27. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2020, które odbędą się w dniach 13-15 maja 2020 r. Tradycyjnie już organizatorzy zapraszają do EXPO XXI w Warszawie.

2020-02-25 10:20:11

Postęp technologiczny oraz powszechny dostęp do internetu w szybkim tempie zmieniają techniki sprzedaży i marketingu, jednak tradycyjne formy dotarcia do klientów wciąż cieszą się dużą popularnością. Zdaniem przeważającej liczby menadżerów wyższego stopnia i właścicieli firm, Internet nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, jakiego doświadcza się podczas targów.

Umożliwiają one bowiem zaprezentowanie produktów i usług wielu potencjalnym kontrahentom tu i teraz. Kontakt bezpośredni (ang. F2F – face to face – twarzą w twarz) to najbardziej efektywna forma relacji B2B (ang. bussines to business). Dla firm, które chcą wypromować swoje produkty, targi są dobrym sposobem na efektywne wykorzystanie czasu i funduszy przeznaczonych na cele marketingowe. Korzyści płynących z udziału w targach jest wiele, także dla upowszechniania tzw. spontanicznej świadomości marki wśród konsumentów. O tym najlepiej przekonują działania koncernów paliwowych, inwestujące np. w znanych sportowców, którzy promują, m.in. paliwa, smary, artykuły spożywcze i codziennego użytku.

Każdy z odwiedzających Międzynarodowe Targi STACJA PALIW może dowiedzieć się, jak działa stacja na co dzień. Zdaniem ekspertów polskie stacje są dziś najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze na świecie. Co  o tym decyduje? Gros tego, co na stacji najważniejsze – dla tankującego pozostaje niewidoczne. To m.in. zbiorniki, rury, systemy kontrolne i pomiarowe. Bezpiecznie dla ludzi i środowiska. Procesy magazynowania i dystrybucji paliw na stacji muszą spełniać wiele rygorystycznych wymogów. Zbiornik paliwowy musi być nie tylko trwały i odpowiednio, z zachowaniem procedur, posadowiony, ale też odpowiednio monitorowany. Jego stan techniczny, a także bieżący stan zawartości, są nieustannie, 24h monitorowane przez systemy IT. Tu istotne są także szybka i sprawna usługa serwisowania zbiorników.

Dzisiejsza stacja to jednak nie tylko paliwa  i artykuły motoryzacyjne, ale w coraz większym stopniu po prostu miejsce wypoczynku w drodze, a czasem i codziennych zakupów. Z tego względu trendy samoobsługi na stacji dotyczą nie tylko bezgotówkowego tankowania pojazdów.

Polacy kochają płacić kartą. Za paliwo, za kawę, za zakupy w sklepie, za różne usługi (np. myjnię). Warto o tym pamiętać, projektując swój biznes. Kawiarka i cały stacyjny sprzęt usługowy na stacji muszą być ergonomiczne i trwałe. Podobnie wysoka jakość materiałów i wykonania muszą cechować meble i całą aranżację stacyjnego: pomieszczenia, podjazdu, strefy tankowania, konsumpcji, wypoczynku, zakupów itd. Istotna jest łatwość obsługi (ergonomia), jak i serwis – zarówno utrzymanie wydajnego stanu technicznego, jak i czystości.

Jeżeli chcesz wiedzieć:

  • Jak będzie wyglądała stacja paliw przyszłości?
  • Co to są korytarze TEN-T i czym różnią się zlokalizowane tam stacje od zwykłych?
  • Czy wreszcie, jak działa samochodowa myjnia [polecamy nasze MIASTECZKO MYJNI!]

Te i inne ciekawostki branży paliwowej poznasz na XXVII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2020!

Jak co roku najlepsze produkty i usługi prezentowane podczas XXVII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2020 zostaną nagrodzone w konkursie PRODUKT ROKU, a więcej o nich można będzie usłyszeć podczas AKADEMII PRZEDSIĘBIORCY.

Do zobaczenia na XXVII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2020!

Patronami Medialnymi wydarzenia są Magazyn Flota oraz Transport i Spedycja.

ZNAJDŹ NAS: