Laboratorium Fleet Managera 2019: zapisz się już dziś

LABORATORIUM Fleet Managera to dwa dni warsztatowe wypełnione po brzegi udziałem w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych w na co dzień funkcjonującym serwisie blacharsko-lakierniczym. To rewolucyjna formuła szkoleniowa, perfekcyjnie skrojona tematyka i wybitni prelegenci.

2019-11-06 14:57:38

Magazyn FLOTA zaprasza na LABORATORIUM Fleet Managera, jedyne takie w Polse dwudniowe szkolenie, podczas którego połączymy warsztaty w serwisie Compet CHWALIBÓG MOTORS i szkolenia oraz wykłady w sali konferencyjnej.  W tym roku odbędzie się juz 3. edycja tego wydarzenia.

Biorąc udział w LABORATORIUM Fleet Managera    (3 - 4 grudnia) dowiesz się:

 • Jak TU wyliczają składki ubezpieczeniowe dla Twojej floty i jakie współczynniki biorą pod uwagę.
 • Jakie są alternatywy dla obecnej sytuacji rynkowej i jak można w prosty sposób kontrolować wydatki na serwis i ubezpieczenia flotowe
 • Jak wygląda proces likwidacji szkody od A do Z z wykorzystaniem najnowszych technologii blacharsko-lakierniczych.
 • Jak zrestrukturyzować najbardziej kosztogenne obszary firmowej floty – ubezpieczenia, serwis, zarządzanie szkodowością.
 • Jak zoptymalizować procesy decyzyjne w kwestii umów z podwykonawcami i własnym zarządzaniem szkodowością w firmie.

✎Zapisz się już dziś na www.laboratorium-floty.pl

Część praktyczna, która odbędzie się w serwisie Compet CHWALBÓG MOTORS to:

 • Materiały najwyższego poziomu stosowane przy naprawach blacharsko-lakierniczych. Zaprezentujemy Ci pełen wachlarz produktów i technik, których stosowanie sprawi, że narzędzia pracy jakimi są auta służbowe, będą sprawowały się praktycznie bezawaryjnie.
 • PRAKTYCZNE WARSZTATY w zakładzie przystosowanym do obsługi flot. Zobaczysz jak przebiega proces likwidacji szkód komunikacyjnych i poznasz najlepsze praktyki stosowane w pełnym cyklu naprawy. Własnoręcznie będziesz mógł użyć narzędzi i przeprowadzić modyfikację blacharską i lakierniczą. 
 • SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY OD KUCHNI – Dawka praktycznej wiedzy technicznej pozwoli Ci wrócić do firmy z głową pełną pomysłów na usprawnienie funkcjonowania napraw w Twojej firmie i zainspiruje Cię do zmian, które skutkować będą wymiernymi korzyściami finansowymi! 

W części merytorycznej omówimy takie zagadnienia, jak:

 • Dowiesz się dlaczego warto zrezygnować ze składek AC w przypadku firmowej floty i jak na nowo zorganizować likwidację szkód.
 • Zwiększymy Twoją wiedzę i świadomość konsumencką i zaprezentujemy ekonomicznie procesy, które umożliwią pełną kontrolę nad likwidacją szkód.
 • Jakość usług w serwisach blacharsko-lakierniczych a praktyka. Nauczysz się weryfikować swoich partnerów biznesowych w zakresie serwisowania i blacharki i zaoszczędź czas i pieniądze.

✎Zapisz się już dziś na www.laboratorium-floty.pl

ZNAJDŹ NAS: