Rodzinne spotkanie przy kominku

Klimat prywatnych spotkań w gronie najbliższych, domowe ognisko i angażujące rozmowy to sielankowy obraz, który u większości z nas przywołuje uśmiech na twarzy. Taki charakter zgromadzenia nie musi jednak dotyczyć tylko sfery ekstremalnie prywatnej. Kobieca Flota udowadnia, że klimat, charakter i ciepło odpoczynku z najbliższymi można zaszczepić do branżowego projektu flotowego.

2019-02-07 08:18:07

VI edycja po raz pierwszy zaprasza kobiety zawodowo związane z pełnieniem prokury w firmach, stanowisk związanych z zakupami, administracją i zarządzaniem flotą poza tradycyjnie już wybierane za bazę Kobiecej Floty Mazury. 6-7 marca 2019 spotykamy się w Karpaczu, stolicy Sudetów Zachodnich w świeżo oddanym do użytku i absolutnie nowoczesnym i ekskluzywnym 5-gwiazdkowym Green Mountain Hotelu.

W tym roku jak zawsze połączymy synergicznie dwie sfery: edukacyjny i w pełni merytoryczny przekaz realizowany przez prelegentki – praktyków biznesu, z wykwintnym relaksem, odpoczynkiem i motoryzacyjnymi emocjami. Wszystko we wspaniałych okolicznościach górskiej przyrody, lekko przyprószonych śniegiem górskich szczytów i krętych malowniczych tras idealnie nadających się na jazdy testowe nowościami polskiej branży flotowej.

Tegoroczna edycja oscylować będzie wokół kilku filarów tematycznych: aktualne zmiany prawno-podatkowe w kontekście zarządzania flotą, trendy w mobilności i niskoemisyjności, technologia i mechanika pojazdowa, analityka i negocjacje w duchu biznesowego porozumienia, budowanie pozycji w firmie. Program realizowany będzie poprzez wykłady i warsztaty prowadzone przez kobiety biznesu i ekspertki w swoich dziedzinach – m.in. mecenas Annę Szkudlarek, dr Małgorzatę Wardę czy Renatę Łapińską.

Kolejny rok Partnerami Głównymi są przyjaciele z Alphabet Polska Fleet Management oraz Mercedes-Benz Sobiesław Zasada. W tym roku uczestniczki mogą liczyć na zaangażowanie, kontakt i atrakcje ze strony marki Renault, KIA, Ford, Opel Nexteam, Krotoski-Cichy, Flotman czy Volkswagen Financial Services Polska. A to dopiero początek… Zaprojektowaliśmy dla Was nie tylko edukacyjny zastrzyk wiedzy, ale i energetyczny plan działań „pozalekcyjnych”. Jak co roku można liczyć na wykwintny wieczorny bankiet, ponad 20 pojazdów testowych różnych marek, dostęp do strefy SPA&Wellness, zakwaterowanie w 1-osobowych pokojach czy atrakcje-niespodzianki, o których jeszcze długo po wydarzeniu będą krążyć pozytywne opinie.

Pod koniec lutego na pewno zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy na www.kobieca-flota.p

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: