Emocje nie opadły- Kobieca Flota 2017 za nami!

Marcowe spotkanie w Hotelu Przystań w Olsztynie w ramach IV edycji Kobiecej Floty wywołało niezwykle ożywioną dyskusję również po samym szkoleniu. Pokłosiem chęci wyrażenia swojego zadowolenia i opinii są poniższe komentarze Partnerów.

2017-06-20 14:00:20

Kobieca Flota z roku na rok zyskuje prestiż i otoczkę ekskluzywności. Tradycją stały się już marcowe spotkania z kobietami, które na co dzień zarządzająca firmowymi pojazdami i chcą dzielić się swoim doświadczeniem, sprawdzonymi praktykami i brać udział w znakomitym biznesowym networkingu.

Staramy się zachować świeżość gwarantując uczestniczkom co roku wykłady i warsztaty z wybitnymi specjalistami i trenerami. Zwiększamy atrakcyjność projektu poprzez zmianę lokalizacji za każdym razem dbając aby naszą bazą był hotel o najwyższych notowaniach wraz ze znakomicie wyposażoną strefą SPA. Co jednak bardzo ważne – z roku na rok notujemy większe zainteresowanie ze strony uczestniczek (których w tym roku ponad 70 przyjechało do pięknej stolicy Warmii i Mazur). Piękny jest również wymiar kooperacji z Partnerami, który przygotowują dla uczestniczek oryginalne i niezliczone atrakcje oraz udostępniają prawdziwe perły motoryzacji do jazd testowych.

Chcemy utrzymać wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny zachowując jednocześnie ekskluzywność samego projektu. Już za kilka miesięcy możecie się spodziewać, że ujawnimy Wam miejsce oraz datę jubileuszowej V edycji Kobiecej Floty!

 

„Kobieca Flota” jest wydarzeniem o wyjątkowej atmosferze stwarzającej możliwość nie tylko nawiązywania nowych kontaktów, ale również poszerzania swojej wiedzy i zapoznania się z nowościami w motoryzacji. Cieszymy się, że podczas tego spotkania mieliśmy możliwość zaprezentowania oraz oddania do jazd testowych naszego nowego crossovera – Toyoty C-HR z napędem hybrydowym. Mamy nadzieję, że samochód ten poprzez niezwykły design oraz nowoczesny napęd hybrydowy przyczyni się do wzrostu świadomości nt. zalet hybrydowych samochodów Toyoty.

-Joanna Michalik, Key Account Manager, Toyota Motor Poland

 

Kobieca Flota to interesujące wydarzenie, które skupiło kilkadziesiąt wspaniałych, wyedukowanych motoryzacyjnie kobiet. Przez setki lat obserwujemy jak kobiety się rozwijają i ich znaczenie rośnie. Dzięki wiedzy, którą nabywają nie tracą przy tym kobiecości i empatii, która zawsze łagodzi obyczaje w świecie mężczyzn. Nieprawdą już jest, że motoryzacja to iście męska branża. Kobiety chcą słuchać, poszerzać wiedzę, dzięki czemu stają się ekspertami w tej dziedzinie.

Prawdziwą przyjemnością było tam być i występować przed tak znakomitym audytorium.

Każdemu mężczyźnie polecam.

-Michał Iwanek, prezes Hitachi Capital Polska

 

Kobieca flota to spotkanie pełne niezapomnianych wrażeń, licznych wydarzeń wypełnionych mnóstwem ważnych i ciekawych informacji, a to wszystko w przepięknej scenerii mazurskich jezior i najnowszych modeli samochodów – czego chcieć więcej! Mam nadzieję, że rok szybko upłynie, by można było ponownie spotkać
się w zacnym gronie tak fantastycznych kobiet!

-Justyna Major, Specjalista Działu Handlowego, Express

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: