Hitachi Capital Polska i Bibus Menos kolejny rok razem

Hitachi Capital Polska w styczniu dostarczyła 15 nowych samochodów firmie Bibus Menos, polskiemu liderowi innowacji. Kontrakt jest elementem rozwoju nowoczesnego, mobilnego parku pojazdów klienta i rozpoczął 9 rok współpracy obu firm w zakresie zarządzania flotą samochodową.

2021-02-05 09:23:00

Bibus Menos Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym, z siedzibą w Gdańsku. Od ponad 20 lat wspiera działalność polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, dostarczając im rozwiązania m.in. z dziedziny mechatroniki, automatyki, druku 3d. Ważną częścią oferty sprzedażowej jest Elektromobilność. Firma oferuje infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych, instalację, serwis oraz zarządzanie kosztami.

Dostarczone w styczniu do Bibus Menos pojazdy są elementem rozbudowy ekologicznej floty samochodowej firmy zarządzanej przez Hitachi Capital Polska (HTCPL). Jeden z liderów rynku flotowego już od 2012 r. jest partnerem gdańskiej Spółki w zakresie usług wynajmu długoterminowego i zarządzania flotą samochodową.

- W Bibus Menos cenimy sobie przede wszystkim bezpieczeństwo, niską emisję CO2 oraz niezawodność. Dlatego postawiliśmy na rozwiązania marki Toyota - mówi Grzegorz Misiejko, Fleet Administrator Bibus Menos.

Dostawę samochodów HTCPL powierzyło Toyota Walder Gdynia, autoryzowanej stacji sprzedaży i obsługi samochodów marki Toyota o trzydziestoletniej renomie. – W realizacji tego kontraktu braliśmy pod uwagę zarówno oczekiwania biznesowe Klienta, jak i ważny dla niego aspekt zrównoważonego rozwoju. Wybierając dostawcę samochodów blisko gdańskiej siedziby firmy, zapewniliśmy bliskość serwisu autoryzowanego, preferencyjne warunki kontraktu i jakość obsługi na najwyższym poziomie – podkreśla Michał Kowalski, Business Manager w Hitachi Capital Polska, który zarządza kontraktem.

15 nowych samochodów we flocie Bibus Menos charakteryzuje nowoczesny napęd hybrydowy, najwyższy poziom komfortu i elegancja oraz bezpieczeństwo dla środowiska. W ramach wynajmu długoterminowego firma Bibus Menos otrzymuje pełną kontrolę nad kosztami, komfort użytkowania i mobilność.

Planowane są też kolejne zamówienia samochodów z napędem hybrydowym i elektrycznym. 

Źródło: Hitachi Capital Polska

ZNAJDŹ NAS: