Ekspert Flotowy - I webinarium

Dla wszystkich którzy nie mogli brać udziału live w I webinarium prezentujemy zapis video. Zapraszamy do oglądania i pogłębiania swojej wiedzy.

Projekt Ekspert Flotowy to przede wszystkim merytoryka. Chcemy edukować polskich fleet managerów, a dzięki innowacyjnym i interaktywnym metodom przekazywania wiedzy proces ten jest bardzo przystępny.

Webinarium to videokonferencja live. Specjalista jest dostępny przez cały czas trwania spotkania, podczas którego prezentuje poszczególne zagadnienia.

I webinarium dotyczyło polityki flotowej oraz regulaminu flotowego. Swoją wiedzą podzieliło się dwóch specjalistów: Bartłomiej Krupa z firmy Votum S.A. oraz Sławomir Siatka, wieloletni fleet manager oraz członek SKFSu.

Prelekcja Bartłomieja Krupy: czas 0:00 - 1:02:00

Prelekcja Sławomira Siatki: czas 1:02:05 - 1:33:35

Poleć znajomym:

Zamów bezpłatny newsletter:


A2, że bezpiecznie to społeczno - edukacyjny program Autostrady Wielkopolskiej i Szkoły Auto Skoda. Jednym z elementów akcji mającej na celu zwiększenie wiedzy kierowców na temat zasad bezpiecznej jazdy jest seria filmów edukacyjnych. Wykonane we współpracy z instruktorami Szkoły Auto Skoda uwzględniają głównie sytuacje na autostradzie.

2004-2014 Copyright © Forum Media Polska Sp. z o.o.
O Magazynie | Reklama | Prenumerata | Mapa witryny | Kontakt