Kobieca Flota

Pierwsze w Polsce spotkanie dedykowane wyłącznie kobietom zarządzającym samochodami służbowymi już za nami. Ogromna ilość uśmiechu, merytorycznych i praktycznych prelekcji oraz motoryzacyjnych emocji.

11 i 12 marca ponad 30 pań, na co dzień zajmujących się zarządzaniem pojazdami służbowymi, obszarem finansowym i administracyjnym w swojej firmie, zawładnęło Hotelem SPA Dr Irena Eris na Mazurach, gdzie odbyło się pierwsze w Polsce szkolenie dedykowane wyłącznie fleet managerkom.

Magazyn Flota stara się za każdy razem odpowiadać na zapotrzebowanie branży flotowej i elastycznie podchodzić do edukowania zarządców flot. Powielane co roku szkolenia i prelegenci reprezentujący wciąż te same firmy to nie nasz styl. Wchodzimy poziom wyżej i dzięki współpracy z najlepszymi Partnerami możemy kreować rynek flotowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Jednym z dowodów tego konsekwentnego działania jest właśnie Kobieca Flota.

Poleć znajomym:

Zamów bezpłatny newsletter:


27 maja odbyło się niezwykle merytoryczne i edukacyjne szkolenie w Instytucie Transportu Samochodowego w ramach Eksperta Flotowego 2015.

2004-2014 Copyright © Forum Media Polska Sp. z o.o.
O Magazynie | Reklama | Prenumerata | Mapa witryny | Kontakt