Mercedes-Benz jest kobietą - wiodąca marka premium Partnerem Głównym Kobiecej Floty!

Biznes klasa, szyk, styl i ponadczasowe piękno. To jedne z wielu określeń mianem których można określić samochody z pod znaku trójramiennej gwiazdy. Polski oddział jednego z liderów światowego segmentu premium w motoryzacji zdecydował się na pełne zaangażowanie oraz kooperację przy IV edycji najbardziej magicznego ze spotkań flotowych – Kobiecej Flocie.

Mercedes-Benz dostarcza nie tylko samochody w rozumieniu środków transportu. Marka jest ucieleśnieniem filozofii piękna, harmonii oraz kunsztu wzornictwa przemysłowego. Jest również wiodącym innowatorem w dziedzinie autonomizacji pojazdów, bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy.

Nowa Klasa E, która od kilku miesięcy dostępna jest dla polskich klientów wyznaczyła zupełnie nowy standard klasy top biznes samochodów osobowych. Seksowny szyk samochodów ze Stuttgartu i ponadczasowa linia w tym roku w pełnej klasie zagoszczą na Kobiecej Flocie. Wszystkie uczestniczki będą mogły podziwiać i osobiście testować najnowsze, najbardziej luksusowe oraz niezwykle zaawansowane technologiczne modele.

Jesteście gotowe na więcej? Mamy dla Was petardę! Uczestniczki Kobiecej Floty będą mogły też poznać z bliska miejskie samochody premium z pod szyldu marki smart. Wiemy, że kobiety kochają motoryzację i dobry design. Praktyczność, miejski szyk i świeży wygląd – to główne cechy smarta. Przekażemy więc w Wasze ręce samochody, które nie tylko idealnie sprawdzą się na firmowym parkingu ale i wspaniale spełnią oczekiwania codziennych wyzwań.

To jednak nie wszystko. Mercedes-Benz Polska postanowił zaprezentować uczestniczkom Kobiecej Floty swój projekt  She`s Mercedes. Ponieważ kobiety obejmują coraz częściej stanowiska kierownicze w biznesie, polityce i życiu społecznym, czego wspaniałym dowodem jest właśnie Kobieca Flota, Mercedes postanowił zbliżyć się poprzez koncept She`s Mercedes właśnie do tej żeńskiej części populacji. Z danych importera wynika, że co piąty nabywca Mercedesa jest kobietą, jednak dobrze wiemy, że decyzje zakupowe w lwiej części rekomendowane są finalnie właśnie przez kobiety. Dlatego też Mercedes chce być bliżej profesjonalistek, bizneswomen, ambitnych i odważnych kobiet. She's Mercedes pozwala marce lepiej spełniać oczekiwania pań. Oferuje networking i pomoc w rozwiązywaniu problemów w trzech głównych obszarach życia nowoczesnej kobiety: mobilności, edukacji w dziedzinie zarządzania finansami oraz usług finansowych. Czego możecie oczekiwać od She`s Mercedes na Kobiecej Flocie? Niech to pozostanie na chwilę obecną słodką tajemnicą. Nie rozczarujecie się! Bo przecież najszybsza droga do serca kobiety wiedzie… przez samochód!

To będzie prawdziwa kobieca uczta motoryzacyjna dla zmysłów i ciała! Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy warto wziąć udział nie trać ani chwili! Sprawdź program i szczegóły szkolenia na www.kobiecaflota.pl i dołącz do najbardziej zmysłowego spotkania polskiej branży flotowej. Do dzieła! 

Poleć znajomym:

Zamów bezpłatny newsletter:


16 kwietnia w Hotelu Mazurkas miało miejsce najbardziej merytoryczne i biznesowe spotkanie branży flotowej w Polsce - III Kongres Flotowy. Dzień uświetniło wręczenie flotowych oscarów czyli statuetek Plebiscytu Fleet Awards Polska 2014. Branża flotowa wybrała najlepszych w 2014 roku!

2004-2014 Copyright © Forum Media Polska Sp. z o.o.
O Magazynie | Reklama | Prenumerata | Mapa witryny | Kontakt